Docent Natuurkunde

Het Willem de Zwijger College staat voor kwaliteit in onderwijs! Wij zijn een kansenschool. Een school waarin de leerling uitgedaagd wordt het beste uit zichzelf te halen. Dit doen wij door de leerling op zijn eigen niveau de verantwoordelijkheid te geven voor zijn eigen leren. Onze school biedt kansen en is van mening dat onderwijs zich steeds moet verbeteren. ‘De Willem gaat voor jou!’.

Wij streven uitsluitend het beste na. Wanneer wij de leerling stimuleren het beste uit zichzelf te halen, moeten wij dus ook het beste uit ónszelf halen. Dit mag je van ons als school verwachten en dit verwachten wij van de leerlingen en onze collega’s.

Het Willem de Zwijger College zoekt per direct een:

 

Docent Natuurkunde (2e Gr)
(werktijdfactor in overleg tot maximaal 1,0)

Kun jij tegen de druk (Pa) en kun jij de massa (Da) enthousiasmeren voor natuurkunde? Dan ben jij de nieuwe collega die wij zoeken. Op de verschillende afdelingen van onze school kan je jouw expertise inzetten. Ook wanneer je jouw bevoegdheid bijna behaald hebt of wanneer je als zij-zijinstromer interesse hebt, nodigen wij je van harte uit te solliciteren op deze functie!

 

 

Wij zoeken een collega die

 • Didactisch, pedagogisch  en coachend sterk is;
 • Zich bewust is van- en bekend zijn met de hedendaagse ontwikkelingen in het onderwijs;
 • Gemakkelijk aansluit bij de belevingswereld van de leerling;
 • Actief bezig is met hun eigen ontwikkeling en de ontwikkeling van de leerling


Je hebt daarnaast

 • Een (bijna afgeronde) eerste of tweedegraads bevoegdheid voor het vak Natuurkunde of bent bereid deze in de toekomst te halen;
 • Je hebt een passie voor het voortgezet onderwijs;
 • Interesse je ook voor de leerling in te zetten als leercoach;
 • Je hebt zin in vernieuwing en bent van nature een verbinder; binnen de sectie, de school en met de leerling!

Wij bieden

 • Wij bieden een passend salaris behorend bij de functie van docent en de overige arbeidsvoorwaarden behorend bij de Cao VO
 • We vinden het belangrijk dat je jouw eigen talent ook blijft ontwikkelen. We bieden je daarom verschillende mogelijkheden aan om aan je eigen professionalisering en loopbaan te werken
 • Een tegemoetkoming in de reiskosten woon-werkverkeer, dienst- of scholingsreizen 
 • Een vergoeding van de vakbondscontributie 

 

Kan je hieraan een actieve bijdrage leveren? Wil je deel uitmaken van een school met een vernieuwend karakter en ben je dé coach voor onze leerlingen? Dan ontvangen wij graag een CV en motivatiebrief via vacatures@wdezwijger.nl