Managementassistent

Het Willem de Zwijger College staat voor kwaliteit in onderwijs! Wij zijn een kansenschool. Een school waarin de leerling uitgedaagd wordt het beste uit zichzelf te halen. Dit doen wij door de leerling op zijn eigen niveau de verantwoordelijkheid te geven voor zijn eigen leren. Onze school biedt kansen en is van mening dat onderwijs zich steeds moet verbeteren. Dat noemen wij: ‘De Willem gaat op maat’. Op onze locatie in Hardinxveld zal komend schooljaar gestart worden met het Zweedse onderwijsmodel Kunskapsskolan.

Wij streven uitsluitend het beste na. Wanneer wij de leerling stimuleren het beste uit zichzelf te halen, moeten wij dus ook het beste uit ónszelf halen. Dit mag je van ons als school verwachten en dit verwachten wij van de leerlingen en onze collega’s.

Ter ondersteuning van onze Bestuurder en twee Sectordirecteuren zijn wij zijn met ingang van 1 augustus 2018 op zoek naar een

Managementassistent
(24-28 uur verdeeld over 5 dagen)
Locatie Papendrecht

Als Managementassistente ben jij de steun en toeverlaat van Bestuurder en twee Sectordirecteuren op organisatorisch en inhoudelijk vlak. Jij bent bedreven in het managen van meerdere agenda’s en weet met jouw enthousiaste en proactieve houding een positieve bijdrage te leveren aan onze organisatie die continue in beweging is. Je hebt daarnaast oog voor detail en draagt hiermee bij aan de kwaliteitszorg van onze school en ondersteunt hierbij actief in kwaliteitstaken.

Jij bent het aanspreekpunt voor collega’s en externe relaties en zorgt ervoor dat zaken efficiënt en effectief geregeld worden. Jij hebt goede ideeën om jouw workflow slimmer te managen en durft feedback te geven waar nodig. Tijdens je werk denk je voortdurend vooruit en weet de juiste prioriteiten te stellen.

Daarnaast zal je

 • Proactief ondersteunen in de uitwerking van (kwaliteits-)plannen en processen
 • Ondersteunen bij beleidsmatige voorbereidingen
 • Vergaderingen en besprekingen notuleren
 • Ondersteunen bij Communicatie en PR en Marketing activiteiten, zowel intern als extern
 • Ondersteunen in werkzaamheden in relatie met kwaliteitszorg (uitzetten van leerlingen-enquêtes, PTA’s, zorgplannen etc.)
 • Verzorgen in- en uitgaande post.

Wie zoeken wij?

 • Je hebt HBO werk- en denkniveau
 • Je beschikt over minimaal 5 jaar werkervaring in een vergelijkbare rol
 • Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend en bent communicatief vaardig
 • Je bent integer en werkt zelfstandig
 • Je staat stevig in je schoenen, bent flexibel ingesteld en een echte teamspeler
 • Je bent een doener die ook nadenkt.
 • Je hebt ruime ervaring met MS Office programma’s en liefst ook de Google-werkomgeving.

Wat kunnen wij je bieden?

 • Een plezierige werksfeer, leuke collega’s en een uitdagende functie met ruimte voor persoonlijke groei
 • Een dienstverband voor de duur van een jaar met mogelijkheid tot een aanstelling voor onbepaalde tijd
 • Een marktconform salaris (maximaal schaal 7, € 2.830,- bij een fulltime betrekking) met eindejaarsuitkering
 • Een dienstverband van 24-28 uur per week, verdeeld over 5 dagen waarbij de werktijden in overleg ingevuld kunnen worden
 • Alle schoolvakanties vrij!

Wil je deel uitmaken van een school die vernieuwt en ben je dé ondersteuner voor onze Bestuurder en Sectordirecteuren? Dan ontvangen wij graag uiterlijk 18 april  een CV en motivatiebrief via vacatures@wdezwijger.nl

De eerste gesprekken zullen plaatsvinden na 4 mei 2018

Download de vacature